КОРЕЯ

КОРЕЯ

Важливим елементом гуманітарної складової відносин є функціонування в одному з провідних ВНЗ Республіки Корея – Ханкукському університеті іноземних досліджень – єдиної в країні кафедри українських досліджень, де близько 80 корейських студентів вивчають українську мову, історію та культуру. 

17 травня 2014 р. у м. Сеул відбувся традиційний фестиваль «Слов’янська весна», одною з основних тем якого була творчість Тараса Шевченка та вшанування його пам’яті з нагоди 200-річного ювілею.

У червні-липні 2014 р. у Республіці Корея відбувся гастрольний тур Симфонічного оркестру Донецької державної філармонії ім. С.Прокоф’єва під назвою «Молимось за Україну», організований Корейською Асоціацією міжнародних культурних обмінів за сприяння Посольства України в Республіці Корея. 20 липня в Сеулі відбувся гала концерт Оркестру під назвою «Молимось за Україну».

19 грудня 2014 р. за сприяння Посольства України у Ханкукському університеті іноземних досліджень відбулося відкриття фотовиставки «Євромайдан. Революція гідності», яка тривала до 22 січня 2015 р. 

13-18 серпня 2015 р. митці українського кіно Олеся Моргунець та Олександр Матешко представили свої роботи «Сурмач» та «Віолончель» на міжнародному фестивалі музичних фільмів Jecheon International Music and Film Festival, який проходив у м. Чечон.

УВАГА!

З 30 січня 2015 року українська дипломатична установа знаходиться за адресою: 21 Ітевон-ро 45-гіл, Йонгсан-гу, м. Сеул.

Pacific fraternity Ukrainian