Японія

Це ще один острівець дружби і культурного обміну України і Японії. Товариство “Україна-Японія” це громадська організація, що уже багато років вносить свій внесок у розвиток партнерських зв’язків між нашими країнами.

Это еще один островок дружбы и культурного обмена Украины с Японией. Общество “Украина-Япония” это общественная организация, которая уже много лет вносит свой вклад в развитие партнерских связей между нашими странами.

ПРИЙНЯТТЯ  З НАГОДИ РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

14 вересня у готелі «Нью Отані» м.Токіо відбулося урочисте прийняття з нагоди 27-ї річниці незалежності України, яке відвідали представники урядових, парламентських та ділових кіл Японії, українська громада, представники японських ЗМІ та культурної сфери країни перебування.  Прием посолУ своїй промові Посол України в Японії І.Харченко висловив подяку уряду Японії та всім іншим японським партнерам України, яка у цьому році відзначає 100 років з моменту відновлення своєї державності, а також окреслив сучасну ситуацію в Україні, звертаючи увагу на процеси реформування країни на тлі російської збройної агресії.

Від уряду Японії на прийнятті з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України був присутній заступник директора Європейського Бюро Міністерства закордонних справ Японії Х.Уяма, який виступив з привітальною промовою від імені Міністра закордонних справ Японії Т.Коно. У промові відзначено важливість пом’якшення візових вимог для громадян України під час відвідування Японії. Також підтверджено позицію Японії з підтримки суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

Голова Японської парламентської асоціації дружби «Японія-Україна» Е.Морі під час проголошення тосту віддав данину невпинним зусиллям українського народу, спрямованих на відновлення країни після лиха, яке прийшло до України у 2014 р., та висловив надію на те, що обидві країни будуть і надалі поглиблювати двосторонню співпрацю по всіх напрямках та, зокрема, у галузі подолання наслідків аварій на атомних електростанціях.

У рамках заходу у готелі «Нью Отані» також було організовано виставку українських традиційних виробів, а саме Петриківського розпису, писанок, мотанок, рушників тощо.

Photo Exhibition “Ukraine – Unique and Diverse”

Dear friends, we are happy to announce that a Photo Exhibition dedicated to the 27th Anniversary of Independence of our country “Ukraine – Unique and Diverse” will be held from September 26 till October 31, 2018 at the World Trade Center Building B1, Food Garden Gallery in Tokyo. Подарунки

The project is carried out by the Embassy of Ukraine in Japan in cooperation with Minato City and National News Agency of Ukraine – Ukrinform.

Information partners of the project are the Ministry of Information Policy of Ukraine and Information Project “Ukrainian Content”.

We look forward to your attendance to the exhibition!
Please also feel free to share this information.

Чудові новини з Тоями!

Студентка Факультету міжнародних відносин, політології та соціології Одеського національного університету імені І.І.Мечникова розпочала стажування в Тоямському університеті міжнародних досліджень завдяки міжуніверситетській угоді про співпрацю та обмін студентами, яку було підписано за сприяння Посольства України в Японії в травні цього року.

Дякуємо Тоямському університету міжнародних досліджень за надану можливість та бажаємо пані Діані успіхів у вивченні японської мови та культури!

…………………………………………… повiдомила Прес-служба Посольства

Японські ліцеїсти танцюють під завзяті українські мелодії

Танцуют японские дети
У японських школярів і студентiв не буває довгих багатомісячних канікул. Але у них є дуже багато різних свят для духовного розвитку, відпочинку та розваг.
Японські ліцеїсти із задоволенням грають і витанцьовують під завзяті українські мелодії та варіації Летка-Енкі, .як ми можемо бачити на кадрах представлених нашою співвітчизницею.

https://www.facebook.com/nikita.skoblikova/videos/1285217821576395/

https://www.facebook.com/nikita.skoblikova/videos/1285218544909656/
“Добре, коли для молоді у музики і творчості немає меж. Прекрасно, коли різні культури і мови більше зближують і роблять людей цікавими для інших народів” – вважає секретар Тихоокеанського земляцтва українців “Слобожанщина” Андрій Ардашев.

Прес-служба Тихоокеанського
земляцтва українців “Слобожанщина”
***************************************

У японских школьников и студентов не бывает длинных многомесячных каникул. Но у них очень много разных праздников для духовного развития, отдыха и развлечений.
Японские лицеисты с удовольствием играют и выплясывают под задорные украинские мелодии и вариации Летка-енки, как мы можем видеть на кадрах представленных нашей соотечественницей.  https://www.facebook.com/nikita.skoblikova/videos/1285217821576395/

https://www.facebook.com/nikita.skoblikova/videos/1285218544909656/
“Хорошо, когда для молодежи у музыки и творчества нет границ. Прекрасно, когда разные культуры и языки больше сближают и делают людей интересными для других народов” – считает секретарь Тихоокеанского землячества украинцев “Слобожанщина” Андрей Ардашев.

Пресс-служба Тихоокеанского землячества украинцев “Слобожанщина”

Вшанування вишиванки

Українці в Японії активно беруть участь в діяльності неурядових організацій, національних культурно-просвітницьких громадських об’єднань. Молодь з України активно залучається для участі в рамках міжнародних освітніх програм, підтримуваних бізнес-корпораціями, дипломатичними та іншими державними структурами, як України, так і Японії.
JUKO загальнаУ ці дні хорошим приводом для зустрічей співвітчизників став День Вишиванки, який широко відзначається національно орієнтованими українцями у всьому світі.
Неформально і повсякденно українці спілкуються тут у справах бізнесу і з інших життєвих справах в Саппоро і Отару, Тоямі і Токіо …
Святкові зустрічі земляків також проводяться в різних містах Японії.  Все більшої популярності серед вихідців з України в країні висхідного Сонця набирає Японська українська культурна асоціація “JUCA”.JUKO
В цьому році в Нагої навіть сильний дощ не зміг перешкодити святковому маршу.   Про це повідомили на своїй сторінці учасники Japanese Ukrainian Culture Assotiation NPO JUCA:
“Дякуємо всім, хто прийшов підтримати, долучень до Нашої ходи Вже 3-го параду у мiстi Наґоя.
Велика подяка представнику Посольства України в Японії Віолетті Удовік.  Ми сподіваємось i на подальшу підтрімку i співпрацю, це для нас важліво. “- йдеться на інтернет-ресурсах асоціації.Juko girls
На фото від Олена Світз:
Кращі дівчата в Нагоя, Японії, мої помічниці, спасибі вам!
Це ядро ​​молодої організації, японської українська культурна асоціація (JUCA).

Япония выделит $4 млн на восстановление Донбасса

Япония выделит $4 млн на восстановление Донбасса
Правительство Японии собирается выделить на помощь для Донбасса сумму $3,9 млн с апреля, сроком на год.
Чрезвычайный и Полномочный посол Японии в Украине Шигеки Суми напомнил, что Япония оказывала региону экономическую и гуманитарную поддержку с начала военных действий. Нынешнее решение продолжение этой работы, – сообщает Технополис.Луганский аэропорт-fo
“У меня была возможность лично посетить как Донецкую, так и Луганскую области. Я лично встречался с людьми, которым нужна гуманитарная помощь, а также помощь в экономическом восстановлении и развитии. Очень надеюсь, что новая волна помощи поможет облегчить груз, который несёт народ Украины”, – рассказал Шигеки Суми
Посол Японии также добавил, что люди, живущие на подконтрольной и неподконтрольной правительству Украины территории Донбасса, имеют право на защиту.
“К сожалению, в этом контексте я вижу, что ситуация с правами людей ухудшается, это нужно исправлять”, сказал он.
Япония оказывает Украине комплексную поддержку. Это касается инфраструктурных проектов, непосредственно гуманитарной помощи, приобретения медоборудования, поддержки миссии ОБСЕ.
 ОГОЛОШЕННЯ ВIД ПОСОЛЬСТВА Японії в Україні

В наступному 2017 році Японія і Україна відмічають 25 річницю встановлення дипломатичних відносин. З цієї нагоди упродовж року в Україні проходитимуть різноманітні культурні заходи, заходи з обміну тощо. Ми сподіваємось, що ці заходи сприятимуть подальшому розвитку японсько-українських двосторонніх відносин.
Для розповсюдження інформації про «Рік Японії в Україні» Посольство Японії в Україні оголошує конкурс на логотип, який би відображав японсько-українські дружні відносини. Інформацію щодо конкурсу дивіться нижче.

Аплікаційна форма (WORD) БIльше на сторiнцi посольства  http://www.ua.emb-japan.go.jp/itprtop_uk/00_000420.html

Нагорода від Уряду Японії

Українці Тихоокеанського земляцтва вітають з нагородою Уряду Японії дипломата Миколу Кулініча. Посол в АвстралііПосол України в Австралії Микола Кулініч (з 2006 по 2013 рік – посол України в Японії) отримав від уряду Японії одну з найвищих державних нагород цієї країни – Орден Вранішнього Сонця, Золота та Срібна Зірка. Таким орденом нагороджують за визначні досягнення у сфері міжнародних відносин, захисту навколишнього середовища, популяризацію японської культури.
Посла Миколу Кулініча нагороджено «За особистий внесок у розвиток дружніх відносин і взаєморозуміння між Японією та Україною». Про цю, приємну для українців, новину повідомило Міністерство Закордонних Справ України.
Japan’s government awarded Mykola Kulinich, Ambassador of Ukraine to Australia, (since 2006 to 2013 – Ambassador of #Ukraine to Japan) with The Order of the Rising Sun.
The order is awarded to those who have made distinguished achievements in the following fields: international relations, promotion of Japanese culture, advancements in their field, development in welfare or preservation of the environment.

26.09.2016..Опасность Цунами на юге Японии миновала.

Земляки в Японии успокоили. Цунами, похоже, к счастью не будет. Сегодня в японских городах тепло и солнце. В Осаке: +28 С в тени.

 Население получило предупреждение о произошедшем землетрясении и возможности цунами. Однако, после уточнения данных о подвижках земной коры угроза цунами была отменена властями.
По сообщению Японского метеорологического агентства, эпицентр находится в районе главного острова Окинава. В эпицентре на глубине 40 километров, что указывает на масштаб землетрясения. Оно оценивается в 5,7.

Посол Сумі із дружиною прийняли Президента Порошенка із дружиною

3 вересня 2016 року у Резиденції Посла Сумі відбулась робоча вечеря із подружжям Президента України Петра Порошенка та колишнім Главою Адміністрації Президента України Бориса Ложкіна із дружиною (сьогодні Секретар Національної інвестиційної ради України та радник Президента).  Про це повідомили в посольстві Японії


Факт візиту Президента і пані Порошенко, а також Пана і Пані Ложкіних до резиденції японського Посла велика честь і є свідченням найтісніших японсько- українських відносин за усю історію таких.
На робочій вечері було обговорено минуле і сьогодення японсько-українських відносин, а також почуті дуже цінні думки Президента про поточну ситуацію в Україні. Президент Порошенко висловив подяку за позиції Японії щодо територіальної цілісності України, санкції, введені проти Росії, і за всебічну підтримку для України. У свою чергу, посол Сумі пообіцяв докласти всіх можливих зусиль задля зміцнення японсько-українських відносин.

*************

Прем’єр Японії по дорозі на саміт G-7 відвідає Росію

Abe leaves for Europe, Russia visits ahead of G-7 summit

Prime Minister Shinzo Abe left Sunday for a weeklong visit to major European countries and Russia to lay the groundwork for the Group of Seven summit he will host this month and to address a decades-old territorial row with Moscow.

Abe plans to confer with European leaders on how to support the world economy amid China’s economic slowdown, which is expected to be on the summit agenda, government officials said. He will visit Italy, France, Belgium, Germany and Britain before traveling on to Russia.

“I hope to hold frank and candid discussions with the countries’ leaders. The biggest theme is how to deal with the world economy at present,” Abe told reporters at Haneda airport before his departure.

The prime minister also plans to discuss counterterrorism measures and appeal to European members of the G-7 to emphatically denounce North Korea’s nuclear tests and missile launches at the summit, the officials said.

The Ise-Shima summit slated for May 26 to 27 in Mie Prefecture will bring together the leaders of Britain, Canada, France, Germany, Italy, Japan and the United States.

In Belgium, Abe will hold talks with EU leaders including European Council President Donald Tusk to exchange opinions on speeding up negotiations on a Japan-EU economic partnership agreement, the officials said.

On his way back from Europe, Abe is scheduled to meet Russian President Vladimir Putin for talks in the southern city of Sochi on issues including the long-standing dispute over four Russian-held islets off Hokkaido.

“I hope to resolve the issue by patiently negotiating based on a policy of resolving the issue of the ownership of the islands and concluding a peace treaty,” Abe said at the airport.

The dispute over the Russian-held islands, called the Northern Territories in Japan and the Southern Kurils in Russia, has prevented the two countries from peace treaty to officially end World War II.

The government hopes Abe’s meeting with Putin in Sochi will pave the way for the Russian president to visit Japan, something once tentatively planned for 2014 but postponed due to tensions over Ukraine.

Pacific fraternity Ukrainian