Взаємна підтримка українських бійців народжує перемоги

Відомий український боксер Олександр Гвоздик в ході Олімпіади зміг отримати лише бронзу. Його, як вважав сам спортсмен, явно “засудили”. Це стало серйозним моральним ударом навіть для талановитого бійця. Олександр вже збирався було закінчити кар’єру. Залишитися його вмовив інший успішний українець-боксер Василь Ломаченко. Він не тільки переконав Олександра залишитися, але і допоміг йому укласти новий контракт.
Перспективний український напівважковаговик продовжує радувати не тільки своїх шанувальників і співвітчизників, а й усіх любителів боксу в світі.
Завдяки цьому сьогодні в США Олександр Гвоздик здобув впевнену перемогу в бою з американцем Крейгом Бейкером, перемігши його технічним нокаутом в шостому раунді.
ГвоздикПісля своєї перемоги над Крейгом Бейкером Гвоздик заявив: «Тепер я хочу битися з чемпіонами. Починаючи з Андре Уорда ».
На фото: Чемпіон світу в напівважкій вазі американець Андре Уорд і українець Олександр Гвоздик

Шелестюк

Чемпioн Василь Ломаченко

Бiй: Олександр Гвоздик – Крейг Бейкер. https://youtu.be/epXurXQTd4U

Взаимная поддержка украинских бойцов порождает победы

Известный украинский боксер Александр Гвоздик в ходе Олимпиады смог получить только бронзу. Его, как считал сам спортсмен, явно “засудили”. Это стало серьезным моральным ударом даже для талантливого бойца. Александр уже даже подумывал закончить карьеру. Остаться его уговорил другой успешный украинец-боксер Василий Ломаченко. Он не только убедил Александра остаться, но и помог ему заключить новый контракт.
Перспективный украинский полутяжеловес продолжает радовать не только своих поклонников и соотечественников, но и всех любителей бокса в мире.
Благодаря этому сегодня в США Александр Гвоздик одержал уверенную победу в бою с американцем Крейгом Бейкером, победив его техническим нокаутом в шестом раунде.
После своей победы над Крейгом Бейкером Гвоздик заявил: «Теперь я хочу драться с чемпионами. Начиная с Андре Уорда».
На фото: Чемпион мира в полутяжелом весе американец Андре Уорд и украинец Александр Гвоздик

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *