Постраждалих у Ванкувері, і Шарлотсвіллi українців немає

Серед  постраждалих в авто-трагедіях канадського Ванкувера, американського Шарлотсвілля, і в тамтешніх зіткненнях антифашистів з нео-нацистами і поліцією, на щастя, немає наших співвітчизників. Про це повідомили в секретаріаті Тихоокеанського земляцтва українців. 
ВанкЗгідно з відомостями, що надійшли по каналах особистісної комунікації від тих, що проживають у Ванкувері і в містах Америки земляків, а також із запитів в органи місцевої влади, серед жертв цих подій наших співвітчизників немає.
У Ванкувері великий автобус наїхав на тротуар з людьми. Кілька людей були затиснуті під автобусом. Є травмовані.  http://www.ctvnews.ca/video?clipId=1186940

У Шарлоттсвіллi цілий день 12 серпня тривали сутички між ультраправими активістами і їх противниками.
Зіткнення відбулися і напередодні – в п’ятницю, коли сотні білих націоналістів влаштували факельний марш в кампусі Університету Віргінії. Кілька людей постраждали, один – заарештований.
У суботу автомобіль на великій швидкості в’їхав у натовп протестуючих. Одна людина загинула, 19 поранені.
За кермом автомобіля знаходився прихильник фашистської ідеології, який симпатизує Гітлеру і розділяє нео-нацистські переконання.
Після того, як протаранив натовп антифашистів 20-річний житель штату Огайо втік з місця події, але пізніше був затриманий за підозрою у вбивстві, заподіянні тяжких тілесних ушкоджень і залишення місця ДТП.
Президент США Дональд Трамп настійно закликав людей в Сполучених Штатах об’єднатися після зіткнень в Віргінії, які відбулися напередодні запланованого мітингу прихильників переваги білої раси.
Вихідців з України, звичайно, турбує зростання терористичної загрози у відносно мирних до того містах, і активізація націоналістів, але поки, на щастя, обходиться без жертв і постраждалих серед етнічних українців і громадян країни жовто-блакитного прапора -повідомили в секретаріаті земляцтва.Шерлотсвилль

А. Марко

Пострадавших в Ванкувере, и от нео-нацистов в американском Шарлотсвилле украинцев, к счастью, нет

В числе пострадавших в авто-трагедиях канадского Ванкувера, американского Шарлотсвилля , и в тамошних столкновениях антифашистов с нео-нацистами и полицией, к счастью, нет наших соотечественников. Об этом сообщили в секретариате Тихоокеанского землячества украинцев.
Согласно сведениям, которые поступили по каналам личностной коммуникации от проживающих в Ванкувере и в городах Америки земляков, а также из запросов в органы местной власти, среди жертв этих происшествий наших соотечественников нет.
В Ванкувере большой автобус наехал на тротуар с людьми. Несколько человек были зажаты под автобусом. Есть травмированные.
В Шарлоттсвилле целый день 12 августа продолжались столкновения между крайне правыми активистами и их противниками.
Столкновения произошли и накануне – в пятницу, когда сотни белых националистов устроили факельный марш в кампусе Университета Виргинии. Несколько человек пострадали, один – арестован.
В субботу автомобиль на большой скорости въехал в толпу протестующих. Один человек погиб, 19 ранены.
За рулем автомобиля находился сторонник фашистской идеологии, который симпатизирует Гитлеру и разделяет нео-нацистские убеждения.
После того, как протаранил толпу антифашистов 20-летний житель штата Огайо удрал с места происшествия, но позже был задержан по подозрению в убийстве, причинении тяжких телесных повреждений и оставлении места ДТП.
Президент США Дональд Трамп настоятельно призвал людей в Соединенных Штатах объединиться после столкновений в Виргинии, которые произошли накануне запланированного митинга сторонников превосходства белой расы.
Выходцев из Украины, конечно, тревожит возрастание террористической угрозы в относительно мирных до того городах, и активизация националистов, но пока, к счастью, обходится без жертв и пострадавших среди этнических украинцев и граждан страны желто-голубого флага –сообщили в секретариате землячества.

https://t.co/qHZQyV79Qz

А. Марко

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *