Чемпіонка Софія Корнієнко повернулася додому з юніорським золотом

Софья image (1)У складі юніорської збірної по баскетболу наша землячка Софія Корнієнко стала Чемпіонкою світу.
Президент національної федерації баскетболу Андрій Кириленко поділився враженнями від перемоги жіночої збірної Росії в Удіне на чемпіонаті світу (U19) в Італії. Там збірна Росії у запеклій боротьбі фіналу обіграла команду США з рахунком 86:82.Софья Корниенко
Наша землячка Софія Корнієнко в складі молодіжної національної збірної зіграла всі сім матчів.
Кар’єру Софія починала у Владивостоці. У ДЮСШ «Юність» у дитячого тренера Наталії Демченко. Коли майбутній чемпіонці виповнилося 16 років, батьки разом з тренером прийняли рішення про те, що їй необхідно переїхати в центральну частину Росії для подальшого розвитку таланту спортсменки. Так було підписано перший контракт з ЖБК «Динамо» (Курськ).
Примітно те, що напередодні фінальної гри наставники команди запропонували дівчатам написати, за кого вони будуть битися, і не дивно, що серед інших записів виявилася «За Владивосток!».
Як розповіла мати юної баскетболістки, вчора Софія повернулася до Владивостока вже з чемпіонським золотом.
Секретар Тихоокеанського земляцтва українців Андрій Ардашев від імені діаспори приєднався до привітань на адресу батьків, тренерів і самої спортсменки-переможниці. «У спорту (особливо юнацького) не повинно бути якихось перешкод або, тим більше, кордонів. Спорт повинен залишатися посланником Миру. Ми вітаємо Софію і пишаємося нею. Віримо в те, що попереду у нашої юної чемпіонки-співвітчизниці велике і успішне майбутнє … »- сказав Андрій Ардашев кореспонденту нашого видання.
Редакція «Sloboda.info» приєднується до захоплених привітань юної землячки. Успіхів тобі, Софія! Ми тобою пишаємось.

Прес-служба ПРООУ «Східна Слобода»

Чемпионка Софья Корниенко вернулась домой с юниорским золотом

image Соня(1)В составе юниорской сборной по баскетболу наша землячка Софья Корниенко стала Чемпионкой мира.
Президент национальной федерации баскетбола Андрей Кириленко поделился впечатлениями от победы женской сборной России в Удине на чемпионате мира (U19) в Италии. Там сборная России в упорной борьбе финала обыграла команду США со счетом 86:82.
Наша соотечественница Софья Корниенко в составе молодежной национальной сборной сыграла все семь матчей.
Карьеру Софья начинала во Владивостоке. В ДЮСШ «Юность» у детского тренера Натальи Демченко. Когда будущей чемпионке исполнилось 16 лет, родители вместе с тренером приняли решение о том, что ей необходимо переехать в центральную часть России для дальнейшего развития таланта спортсменки. Так был подписан первый контракт с ЖБК «Динамо» (Курск).
Примечательно то, что накануне финальной игры наставники команды предложили девушкам написать, за кого они будут биться, и не удивительно, что среди прочих записей оказалась «За Владивосток!».
Как рассказала мать юной баскетболистки, вчера Софья вернулась во Владивосток уже с чемпионским золотом.
Секретарь Тихоокеанского землячества украинцев Андрей Ардашев от имени диаспоры присоединился к поздравлениям в адрес родителей, тренеров и самой спортсменки-победительницы. «У спорта (особенно юношеского) не должно быть каких-то преград или, тем более, границ. Спорт должен оставаться посланником Мира. Мы поздравляем Софью и гордимся ею. Верим в то, что впереди у нашей юной чемпионки-соотечественницы большое и успешное будущее… » – сказал Андрей Ардашев корреспонденту нашего издания.
Редакция «Sloboda.info» присоединяется к восторженным поздравлениям юной землячки. Успехов тебе, Софья! Мы тобой гордимся.

Пресс-служба ПРООУ «Восточная Слобода»

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *