«Берегиня» у Владивостоці готується до участі в Сорочинському ярмарку

З українською піснею не розлучаються вже десять років. Вокальний колектив «Берегиня» у Владивостоці готується до участі в Сорочинському ярмарку, яка відкриється вже на цих вихідних. Зараз вокалісти активно репетирують, щоб здивувати глядачів новим репертуаром.
Яскраві народні костюми відразу занурюють у світ української культури. Емілія Нікуліна в Росію переїхала із західної України 15 років тому. Спочатку з сім’єю вона жила в Магадані, а після перебралася до іншого морського міста – Владивосток. Тут вона зустріла однодумців і влилася в великий і дружний колектив «Берегині».БерегиняОсь що  каже Емілія Нікуліна, учасниця колективу «Берегиня»: «Не забуваємо нашу мову, рідна мова. Як мама нас в колисочцi катала, гадала і спiвала і це ми назавжди  запам”ятали. Рідна мова – колискова, це сама душа нашого часу – пісня українська і ми тим живемо ».
Кожна партія ділиться на кілька голосів. Веселі українські мотиви це історії про кохання, природу і життя простих сільських трудівників. При цьому репертуар колективу постійно поповнюється.
Традиції далекої батьківщини в столиці Примор’я зберігають не тільки за допомогою мови і пісень. Кожна з учасниць колективу – чудова господиня і знає сотні рецептів українських страв. У пісенній творчості національна кухня відбилася також яскраво, як і інша тематика.
Валентина Піскунова, учасниця колективу «Берегиня»: «У мене сестри, три сестри – одні росіяни, а інша – хохлушка в повному розумінні цього слова. Ми в гості приїжджаємо, ми завжди співаємо пісні, вони ближче до душі, можна показати якусь теплоту душі, людської душі, радість ».
Уже цієї неділі «Берегиня» виступить на Сорочинському ярмарку. Колектив представить не тільки свої нові пісні, а й внесе в свято особливий – український колорит .

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *