“Ніякого розколу в суспільстві патріотично орієнтованих українців немає!” – запевнив секретар Тихоокеанського земляцтва

Ардашев и батюшкаВ суботу 9 грудня на базі ПРГОУ “Східна Слобода” відбулася робоча нарада представників районних і регіональних організацій Тихоокеанського земляцтва українців.
Учасники наради висловили спільну стурбованість з приводу розколу, який намітився в українському суспільстві між прихильниками офіційної Влади країни і численними активістами реформаторської течії “Рух Нових Сил” Михайла Саакашвілі.
Общий план Круг столаОдна з журналістів – учасниця Приморського земляцтва, яка була присутня на нараді, так сформулювала своє питання: “Хто сьогодні з цих двох лідерів здатний більш об’єктивно відповідати і проводити курс мобілізації суспільства в інтересах майбутнього України? На чиєму боці сьогодні правда? Як треба зараз роз’яснювати  це землякам?”
“Ніякого розколу в суспільстві патріотично орієнтованих українців немає!” – запевнив присутніх секретар Тихоокеанського земляцтва Андрій Ардашев. Що ж стосується народних хвилювань, якi зараз відбуваються в Києві, то не варто піднімати через це паніку. Україна переживала і не такі потрясіння! Переживемо і це! Я розумію на скільки важливо усвідомлювати гостроту ситуації, що керівництво діаспор закликає кожного українця стати бійцем інформаційного фронту, але я також закликаю вас думати перш за все не про миттєві стреси і дістабанцi, а бiльше звертатися думками до вічної української  терпимості, доброзичливості і традиційно православного єднання навколо ідеї збереження українства, як гідної і колоритної  нації – сказав Андрій Ардашев.
Ці слова спікера явно заспокоїли запал присутніх учасників наради.
В посольстве СШАПроте за підсумком робочої зустрічі було прийнято рішення звернутися до найбільших об’єднаннь українських діаспор в Європі і Америці, для більш чіткого формулювання їх позиції. Підготувати таке звернення і було доручено Секретаріату Евген ЧолийТихоокеанського земляцтва.

Мабуть тут варто ще раз нагадати:

– Українці за кордоном, коли вони об’єднані, є потужною силою впливу. Сьогодні це потрібно як ніколи. А кожен українець може стати воїном інформаційного фронту -так визначає Президент об’єднань українських діаспор всього Світу Євген Чолій .

А. Марко
Прес-служба Тихоокеанського земляцтва
українців “Слобожанщина”

“Никакого раскола в обществе патриотически ориентированных украинский нет!” – заверил секретарь Тихоокеанского землячества

Девчата и из ЛНРВ субботу 9 декабря на базе ПРГОУ “Восточная Слобода” состоялось рабочее совещание представителей районных и региональных организаций Тихоокеанского землячества украинцев.
Малых и АрдашевУчастники совещания выразили общую обеспокоенность по поводу раскола, который наметился в украинском обществе между сторонниками официальной Власти страны и многочисленными активистами реформаторского течения “Рух нових Сил” Михаила Саакашвили.
Lera Одна из журналистов – участница Приморского землячества, присутствовавшая на совещании, так сформулировала свой вопрос: ” Кто сегодня из этих двух лидеров способен более объективно соответствовать и проводить курс мобилизации общества в интересах будущего Украины? На чьей стороне сегодня правда?”
“Никакого раскола в обществе патриотично ориентированных украинцев нет! ” – заверил собравшихся секретарь Тихоокеанского землячества Андрей Ардашев. Что же касается народных волнений происходящих в Киеве, то не стоит поднимать из-за этого панику. Украина переживала и не такие потрясения! Переживем и это! Да, я понимаю на сколько важно осознавать остроту ситуации, что руководство диаспор призывает каждого украинца стать бойцом информационного фронта, но я также призываю вас думать прежде всего не о сиюминутных стрессах и дистабанцах, а о вечной украинской терпимости, доброжелательности и традиционно православному единению вокруг идеи сохранения украинства, как достойной и колоритной нации – сказал Андрей Ардашев.
Эти слова спикера явно успокоили пыл собравшихся участников совещания.
Тем не менее, по итогу рабочей встречи было принято решение обратиться к крупнейшим объединениям украинских диаспор в Европе и Америке  для более четкого формулирования их позиции. Подготовить такое обращение и было поручено Секретариату Тихоокеанского землячества.

Видимо здесь стоит еще раз напомнить – Украинцы за границей, когда они объединены, является мощной силой воздействия. Сегодня это нужно как никогда. А каждый украинец может стать воином информационного фронта -так определяет Президент объединений украинских диаспор всего мира Евгений Чолий.

А. Марко
Пресс-служба Тихоокеанского землячества
украинцев “Слобожанщина”

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *