Український коваль порадував християн на Тихому Океані

Кубики ЖеняРіздвяні композиції українського майстра художньої ковки Євгенія Караулова напередодні Світлого Різдва Христового прикрасили приморське мiсто Находку.
Євген Караулов вже багато років живе і працює в країнах тихоокеанського узбережжя – в Південній Кореї, Таїланді, Китаї, і на Далекому Сході Росії.
Хлопчина, який виріс в Сумській області , ще в юні роки в пошуках творчої реалізації своїх здібностей опинився далеко від рідної України-на іншому краю Євразійського континенту.Куб Жека
Багато років був захоплений музичною творчістю в сфері молодіжного естрадного мистецтва. Займався танцями, поезією і музикою в різних колективах Південної Кореї. Працював ді-джеєм …
Творча натура майстра будь-якого виду мистецтва залишається такою завжди, жадає і знаходить свій вияв не залежно від місця перебування.  Женя в Азии
Потім Євген серйозно захопився художньою аерографією. З роками виявився в Приморському краї Росії, де високий рівень концентрації авто, і великий попит на ексклюзивне оформлення (зовнішній дизайн) автомашин.
У майстернях Євген став розвивати свою захопленість ремеслом виконання художніх виробів ковальської справи.Женя и дельфин
Сьогодні рукотворні твори молодого коваля-майстри виробів з металу високо оцінюють, як в колах приморських фахівців, так і люди далекі від тонкощів цього ремесла, але здатні бачити красиве …
На прохання Мера міста Находки в рамках муніципального замовлення хорошим місцевим майстрам було доручено прикрасити міський пейзаж високохудожніми творами народних промислів. Слов’янські майстри, як відомо, з давніх-давен славилися у ковальській справі.
Женя с ГлобусомТому одним з таких майстрів виявився український хлопець-коваль Євген Караулов.
Чудові святкові композиції “Зірка,” Подарункові кубики “,” ялинка “, і ” Різдвяні свічки “були виготовлені Євгеном для міста Находки.
Таким своєрідним способом український майстер художньої ковки своїм ремеслом привітав усіх християн з Різдвяними святами і порадував послідовників інших релігій і атеїстів – жителів великого портового міста на березі Тихого Океану.

А. Марко
Прес-служба
Тихоокеанського земляцтва українців
“Слобожанщина”

Украинский кузнец порадовал христиан на Тихом Океане

Кубики Женя

Рождественские композиции украинского мастера художественной ковки Евгения Караулова накануне Светлого Рождества Христова украсили приморскую Находку.
Евгений Караулов уже многие годы живет и работает в странах тихоокеанского побережья – в Южной Корее, Тайланде, Китае, и на Дальнем Востоке России.
Выросший в Сумской области паренек, еще в юные годы в поисках творческой реализации своих способностей оказался вдали от родной Украины-на другом краю Евразийского континента.
Женя молод мастер
Много лет был увлечен  музыкальным творчеством в сфере молодежного эстрадного искусства.  Занимался танцами, поэзией и музыкой в различных коллективах Южной Кореи. Работал ди-джеем…
Творческая натура мастера любого вида искусства остается таковой всегда, жаждет и находит свое проявление не зависимо от места пребывания. Женя мастер ковки
Потом Евгений серьезно увлекся художественной аэрографией. С годами оказался в Приморском крае России, где высокий уровень концентрации авто, и большой спрос на эксклюзивное оформление (наружный дизайн) автомашин.
В мастерских Евгений стал развивать свою увлеченность ремеслом выполнения художественных изделий кузнечного дела.
Сегодня рукотворные произведения молодого кузнеца-мастера изделий из металла высоко оценивают, как в кругах приморских специалистов, так и люди далекие от тонкостей этого ремесла, но способные видеть красивое…
Цветок ЖеняПо просьбе Мэра города Находки в рамках муниципального заказа хорошим местным мастерам было поручено украсить городской пейзаж  высокохудожественными произведениями народных промыслов. Славянские мастера, как известно,  издревле славились кузнечным делом.
Одним из таких мастеров оказался украинский парень-кузнец Евгений Караулов.
Чудесные праздничные композиции “Звезда, “Подарочные кубики”, “ёлка”, и “Рождественские свечи” были изготовлены Евгением для города Находки.
Женя у маякаТаким своеобразным способом украинский мастер художественной ковки своим ремеслом поздравил всех христиан с Рождественскими праздниками и порадовал последователей других религий и атеистов – жителей большого портового города на берегу Тихого Океана.

А. Марко
Пресс-служба
Тихоокеанского землячества украинцев
“Слобожанщина”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *