Зимова Олімпіада завершилася. Українці повертаються з золотом

У південнокорейському Пхьончхані відбулася урочиста церемонія закриття Олімпійських ігор-2018.
Закрытие ОлимЯк повідомив Секретар Тихоокеанського земляцтва українців “Слобожанщина” Андрій Ардашев, наші співвітчизники гідно представили країну на цьому чудовому спортивному форумі.
Дуже приємно те, що наші українські олімпійці повертаються додому з золотом.
Алекс Абраменко29-річний український фристайлист Олександр Абраменко виграв золоту олімпійську медаль в лижній акробатиці. Це була перша медаль України в Пхенчхані, і перша в історії всіх Олімпійських ігор нагорода в цьому виді спорту! До цього, починаючи з Ліллехаммера-1994 ми брали медалі тільки в біатлоні і фігурному катанні.
Закрытие ОлимпНа цих іграх Україна не була представлена ​​командою в фігурному катанні. Однак, як сказав Андрій Ардашев, ми дуже раді привітати уродженку Обухова Київської області Олену Савченко, яка з п’ятої спроби стала олімпійською чемпіонкою. У 2002 році в парі з Володимиром Морозовим на Олімпіаді за Україну вони стали 15-ми, далі Савченко в парі з Робіном Шолкови вже представляла Німеччину, якій в 2010 і 2014 роках принесла бронзові медалі і ось тепер є довгоочікуване золото.
У санному спортi, на жаль, українській команді не вдалося виступити так, як вони і тренерський штаб запланували. Досить прикре падіння Олени Шхумової
одразу ж на старті не дозволило боротися за вищі позиції, хоча Антон Дукач і доклав чималих зусиль щоб виправити ситуацію. За його словами, це був один з найкращих його спусків за період Олімпійських ігор.
В ході змагань було багато переживань і хвилювання як на ковзанках і в ігрових залах, так і на глядацьких трибунах. Медальний залік Олімпіади виграла збірна Норвегії. Україна в медальному заліку поділила 21-е місце з Угорщиною.Фигуристы Савченко

Прес-служба Тихоокеанського земляцтва українців “Слобожанщина”


Зимняя Олимпиада завершилась.    Украинцы возвращаются с золотом.

В южнокорейском Пхенчхане состоялась торжественная церемония закрытия Олимпийских игр-2018.
Ардашев и символКак сообщил секретарь Тихоокеанского землячества украинцев “Слобожанщина” Андрей Ардашев, наши соотечественники достойно представили страну на этом замечательном спортивном форуме.
Очень приятно, что наши украинские олимпийцы возвращаются домой с золотом.
Абраменко в полете29-летний украинский фристайлист Александр Абраменко выиграл золотую олимпийскую медаль в лыжной акробатике. Это была первая медаль Украины в Пхенчхане, и первая в истории всех Олимпийских игр награда в этом виде спорта! До этого, начиная с Лиллехаммера-1994 мы брали медали только в биатлоне и фигурном катании.
На этих играх Украина не была представлена ​​командой в фигурном катании. Однако, как сказал Андрей Ардашев, мы очень рады приветствовать уроженку Обухова Киевской области Елену Савченко, которая с пятой попытки стала олимпийской чемпионкой. В 2002 году в паре с Владимиром Морозовым на Олимпиаде за Украину они стали 15-ми, дальше Савченко в паре с Робином Шолковы уже представляла Германию, которой в 2010 и 2014 годах принесла бронзовые медали и вот теперь долгожданное золото.
В санном спорте, к сожалению, украинской команде не удалось выступить так, как они и тренерский штаб запланировали. Достаточно досадное падение Елены Шхумовой
сразу же на старте не позволило бороться за высокие позиции, хотя Антон Дукач и приложил немало усилий, чтобы исправить ситуацию. По его словам, это был один из лучших его спусков за период Олимпийских игр.
В ходе соревнований было много переживаний и волнения как на катках и в игровых залах, так и на зрительских трибунах. Закрытие Ол игрМедальний зачет Олимпиады выиграла сборная Норвегии. Украина в медальном зачете поделила двадцать первом место с Венгрией.

Пресс-служба Тихоокеанского землячества украинцев “Слобожанщина”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *