Молодіжна збірна України з футболу виграла у команди Південної Кореї з рахунком 3: 1 на чемпіонаті світу.

Чемпіонат світу серед молодіжних збірних пройшов у Польщі з 23 травня по 15 червня 2019 року. Змагання проходили в 10 містах.Молодеж

Перемога – це найвищий успіх за всю історію українського футболу.

Один з героїв молодіжної збірної України з футболу Георгій Цітаішвілі зізнався, що поки не усвідомив того, що став чемпіоном світу. За його словами, гол у фіналі у ворота Південної Кореї викликав у нього хвилю емоцій. “У мене було багато моментів до цього, коли не міг забити з трьох-чотирьох метрів. А тут забив у фіналі. Емоцій багато, словами не передати. Головне, що виграли. Радий, що ми привезли кубок до України. Для мене це велика честь – прославляти Україну. Зараз не розуміємо ще, що стали чемпіонами світу. Напевно, зрозуміємо через пару років, усвідомлюємо, що ми зробили “. Ардашев и батюшка

Секретар Тихоокеанського земляцтва українців Андрій Ардашев привітав збірну України з футболу U-20 зі світовим чемпіонством. Він подякував юнакам за старання і колосальну волю, які продемонстровані хлопцями на полях чемпіонату.  «Українські футбольні клуби завжди виховували спортсменів, яких можна впевнено називати гордістю нації. Блохін, Старухін з київського «Динамо» і донецького «Шахтаря» – це класна школа, честь якої ви гідно демонструєте світу »- сказав Андрій Ардашев.

У тому ж своєму зверненні секретар тихоокеанського земляцтва привітав уболівальників і гравців Південно-корейської молодіжки з зайнятим другим місцем.  Друге місце на свiтовому чемпіонаті – це теж гідний результат. Так вважає Андрій Ардашев.   Тихоокеанський лідер українців привітав також уболівальників і подякував гравцям інших тихоокеанських команд з Японії, Чилі, Новій Зеландії, США, Мексики, які теж порадували нас своєю грою під час чемпіонату, і побажав їм нових спортивних успіхів.

Прес-служба Тихоокеанського земляцтва українців “Слобожанщина”

Молодёжная сборная Украины по футболу выиграла у команды Южной Кореи  со счетом 3:1  на чемпионате мира.

Чемпионат мира среди молодежных сборных  прошёл в Польше с 23 мая по 15 июня 2019 года. Соревнования проходили в 10 городах.

молод футПобеда – это  наивысший успех за всю историю украинского футбола.

Один из героев молодежной сборной Украины по футболу Георгий Цитаишвили признался, что пока не осознал того, что стал чемпионом мира.  По его словам, гол в финале в ворота Южной Кореи вызвал у него бурю эмоций. “У меня было много моментов до этого, когда не мог забить с трех-четырех метров. А здесь забил в финале. Эмоций много, словами не передать. Главное, что выиграли. Рад, что мы привезли кубок в Украине. Для меня это большая честь – прославлять Украину. Сейчас не понимаем еще, что стали чемпионами мира. Наверное, поймем через пару лет, осознаем, что мы сделали”.

DSC09921Секретарь Тихоокеанского землячества украинцев Андрей Ардашев  поздравил сборную Украины по футболу U-20 с мировым чемпионством. Он поблагодарил юношей за старание и колоссальный труд, которые продемонстрированы ими на полях чемпионата.  «Украинские футбольные клубы всегда воспитывали спортсменов, которых можно уверенно называть гордостью нации.  Блохин, Старухин из киевского «Динамо» и донецкого «Шахтера» – это классная школа, честь которой вы достойно демонстрируете миру» – сказал Андрей Ардашев.
В том же своем обращении  секретарь тихоокеанского землячества поздравил болельщиков и игроков Южно-корейском молодежки с занятым вторым местом.  Второе место на футбольном чемпионате – это тоже достойный результат. Так считает Андрей Ардашев.

Тихоокеанский лидер украинцев поздравил болельщиков и поблагодарил игроков других тихоокеанских команд из Японии, Чили, Новой Зеландии, США, Мексики, которые тоже порадовали нас своей игрой во время чемпионата, и пожелал им новых спортивных успехов.

Пресс-служба Тихоокеанского землячества украинцев “Слобожанщина”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *